Untitled Document
× صفحه اصلی اخبار گزارش تصویری تماس با ما
Untitled Document
Untitled Document
در تبیین دستاوردهای نمایشگاه بیست و چهارم صنعت نفت عنوان شد: خجسته مهر: رایزنی برای حضور پررنگ توسعه حفاری تدبیر در بازارهای بین المللی

مدیرعامل شرکت توسعه حفاری تدبیر، دستاوردهای نمایشگاه بیست و چهارم صنعت نفت را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: در خلال نمایشگاه مذاکرات سازنده ای برای توسعه فعالیت ها و حضور موثر در بازارهای بین المللی صنعت حفاری داشته ایم.
به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه حفاری تدبیر، محسن خجسته مهر در تبیین دستاوردهای بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی گفت: با توجه به اینکه بخش عمده ای از فعالیت شرکت در سال 98 معطوف به حضور در بازارهای منطقه و بین المللی خواهد بود، در فرصت به دست آمده در نمایشگاه، مذاکرات اولیه برای تداوم فعالیت ها در این بخش انجام شده است.

وی ادامه داد: در این رابطه مذاکراتی را در خصوص ارائه خدمات فنی و انجام عملیات حفاری با برخی از شرکت های روسی و عراقی انجام داده ایم، که ادامه بحث ها به زمان دیگری موکول شده است.
خجسته مهر با بیان اینکه این شرکت علاقمند است تا 2 دستگاه دکل حفاری به ناوگان حفاری خود اضافه کند، افزود: همچنین در خصوص خرید برخی از دکل های حفاری، مذاکراتی را با شرکت های صاحب صلاحیت انجام داده ایم و تصمیمات مربوطه اتخاذ شده است.
وی اضافه کرد: تمامی مدیران ارشد شرکت در خلال برگزاری نمایشگاه در غرفه حضور داشتند و به صاحبان صنایع و فعالان صنعت حفاری مشاوره های لازم را ارائه می دادند.
مدیرعامل شرکت توسعه حفاری تدبیر همچنین مراجعات مدیران شرکت های فعال در صنعت نفت به غرفه شرکت را بسیار مثبت ارزیابی کرد و افزود: این مراجعات بسیار بیشتر از حد انتظار و پیش بینی های اولیه بوده است.
وی درباره این حد از استقبال نیز گفت:‌ به عقیده ما این موضوع دو علت اصلی داشت؛‌ یکی مربوط به توانمندی و قابلیت های ذاتی و اجرایی شرکت و دیگری مربوط به سیاست اصلی شرکت در هم افزایی و استفاده از توان و ظرفیت شرکت های هم گروه.
به گفته خجسته مهر، نمایشگاه بیست و چهارم صنعت نفت، فرصت مغتنمی بوده است تا تمامی رایزنی های لازم در خصوص تامین کالا و انجام فعالیت های حفاری با شرکت های فعال در این عرصه و شرکت های دانش بنیان انجام شود.
بنابراین گزارش، بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور صدها شرکت داخلی و خارجی فعال در صنعت نفت، از 11 تا 14 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

Untitled Document

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران - بزرگراه شهید مدرس - میرداماد شرقی - پلاک 346 - طبقه دوم - شرکت توسعه حفاری تدبیر

تلفن: 59 الی 26642451-021

فکس: 22229324-021

ایمیل: info@tadbirdrilling.com

پایگاه عملیاتی: اهواز - پل برومی - روبروی شرکت فولاد - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان تلاش 2

تلفن: 76 الی 32907074-061

فکس: 32907076-061

Untitled Document