Untitled Document
× صفحه اصلی اخبار گزارش تصویری تماس با ما
Untitled Document
Untitled Document
وظیفه ما خدمت به مردم ورونق تولید استبه گزارش روابط عمومی شرکت توسعه حفاری تدبیر دکتر محسن خجسته مهر مدیرعامل این شرکت ضمن حضور فعال خود به همراه مدیران عملیاتی و اجرایی در مناطق عملیاتی نفت و گاز غرب کارون واقع در نواحی صفر مرزی در خوزستان گفت : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در کمک‌ همگانی وخدمت رسانی به مناطق سیل زده اکیپهای عملیاتی، تجهیزات و امکانات جهت خدمت رسانی به مناطق غرب کارون و شهر های سوسنگرد و هویزه بسیج شده اند.
وی افزود : با توجه به وجود سدهای بزرگ کرخه و دز در خوزستان و احتمال سیلابی شدن آن مناطق اکیپهای عملیاتی جهت پیشگیری از خسارت به این مناطق وتاسیسات نفتی ودکل های حفاری از دو هفته قبل در حالت آماده باش هستند و در مناطق صفر مرزی نظیر سوسنگرد و هویزه مستقر شده اند.
وی تصریح کرد : وظیفه همه ما بویژه در شرایط خاص این روزها خدمت به مردم و رونق تولید است و ما آمادگی کامل جهت هرگونه امداد رسانی و کمک به این مناطق را داریم بطوریکه از دو هفته قبل کلیه ماشین آلات سبک و سنگین و امکانات تدارکاتی شرکت توسعه حفاری تدبیر از قبیل پتو، کنسرو، آب معدنی و وسائل ایاب وذهاب جهت خدمت رسانی به مردم شریف و عزیز آماده گردیده اند.
دکتر خجسته مهر افزودند: در راستای حفظ و تداوم تولید نفت واجرای عملیات حفاری در میادین مشترک جنوب خوزستان صیانت از تاسیسات نفتی و تجهیزات دکل های حفاری با بکارگیری دستورالعمل های ایمنی در زمره اولویت های اجرایی قرار گرفته است.
خجسته مهرهمچنین گفت : در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) رونق تولید سرلوحه کار ما است و در حال حاضر با اتکا به توان داخل و بکار گیری نیروی انسانی متخصص داخلی درحال انجام عملیات حفاری چاه های نفتی در میادین مشترک در خوزستان هستیم.
وی افزود : همراه با افزایش تولید نفت در شرایط بد جوی وعملیات سخت حفاری برای صدها نفر از جوانان عزیز کشورمان شغل ایجاد کرده ایم .

برای مشاهده گزارش تصویری کلیک کنید.

Untitled Document

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران - بزرگراه شهید مدرس - میرداماد شرقی - پلاک 346 - طبقه دوم - شرکت توسعه حفاری تدبیر

تلفن: 59 الی 26642451-021

فکس: 22229324-021

ایمیل: info@tadbirdrilling.com

پایگاه عملیاتی: اهواز - پل برومی - روبروی شرکت فولاد - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان تلاش 2

تلفن: 76 الی 32907074-061

فکس: 32907076-061

Untitled Document