Untitled Document
× صفحه اصلی اخبار گزارش تصویری تماس با ما
Untitled Document
Untitled Document
حضور توسعه حفاری تدبیر در نمایشگاه بیست و چهارم صنعت نفت

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه حفاری تدبیر، صبح امروز (چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه) آیین گشایش بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور شرکت های داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

شرکت توسعه حفاری تدبیر نیز به عنوان یکی از شرکت های معتبر در حوزه حفاری صنعت نفت در سالن 8 و 9 این نمایشگاه حضور داشته و به معرفی دستاوردهای خود خواهد پرداخت.
بنابراین گزارش، شرکت توسعه حفارى تدبیر، یکى از شرکت هاى زیر مجموعه گروه توسعه انرژى تدبیر است که انجام عملیات حفارى، تعمیر و تکمیل چاه هاى نفت و گاز در میادین اکتشافى، توصیفى و توسعه اى خشکی در ایران و خارج از کشور و همچنین انجام خدمات مهندسى حفارى، خدمات فنى حفارى، مطالعات میادین نفت و گاز و اجراى پروژه هاى حفارى به صورت EPDS را عهده دار می باشد.
این شرکت با تجهیز چهار دستگاه حفارى به قدرت 2000 اسب بخار به عنوان پیمانکار، پس از تکمیل حفارى یک حلقه چاه در میدان نفتى منصورى و حفارى 19 حلقه و تعمیر 5 حلقه چاه دیگر در طرح توسعه میدان مشترک نفتى یاران شمالى، طرح حفاری و تکمیل 15 حلقه چاه در طرح توسعه میدان مشترک نفتى آزادگان جنوبى را در دست انجام دارد.
این گزارش می افزاید: بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، صبح امروز (چهارشنبه۱۱ اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار کرده و تا ۱۴ اردیبهشت ماه نیز ادامه می یابد.
شرکت توسعه و حفاری تدبیر نیز به عنوان یکی از شرکت های حاضر در نمایشگاه، همه روزه از ساعت ۱۰ تا ۱۸ سالن 8 و 9 میزبان فعالان صنعت نفت و علاقه‎مندان است.


برای مشاهده گزارش تصویری کلیک کنید.

Untitled Document

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران - بزرگراه شهید مدرس - میرداماد شرقی - پلاک 346 - طبقه دوم - شرکت توسعه حفاری تدبیر

تلفن: 59 الی 26642451-021

فکس: 22229324-021

ایمیل: info@tadbirdrilling.com

پایگاه عملیاتی: اهواز - پل برومی - روبروی شرکت فولاد - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان تلاش 2

تلفن: 76 الی 32907074-061

فکس: 32907076-061

Untitled Document