Untitled Document
× صفحه اصلی اخبار گزارش تصویری تماس با ما
Untitled Document
Untitled Document
با رویکرد حمایت از ساخت داخل در سال رونق تولید ناوگان حفاری شرکت توسعه حفاری تدبیر ارتقا می یابد

شرکت توسعه حفاری تدبیر در راستای ارتقای ناوگان حفاری خود، مذاکراتی را با جهاد دانشگاهی انجام داده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه حفاری تدبیر، سید حمید رضا طیبی؛ رئیس جهاد دانشگاهی با اعلام این خبر گفت: این اقدام شرکت توسعه حفاری تدبیر در راستای ارتقای ناوگان و تجهیزات حفاری و با رویکرد حمایت از ساخت داخل صورت گرفته است.
وی از حضور محسن خجسته مهر در سمت مدیر عامل شرکت، به عنوان واقعه ای مثبت در اعتلا و گسترش دامنه فعالیت های شرکت توسعه حفاری تدبیر یاد کرد و گفت: خوشبختانه رویکرد مدیریت این شرکت بر مبنای تامین تجهیزات از داخل کشور و بومی سازی قرار گرفته است که رویکرد مطلوبی است.
وی با بیان اینکه مذاکرات اولیه برای طراحی و ساخت برخی از تجهیزات مورد نیاز شرکت توسعه حفاری تدبیر انجام شده است، اظهار امیدواری کرد که با جمع بندی هزینه ها و رسیدن به رقم نهایی تا ۲ هفته آینده، قرارداد مربوطه نهایی شود.
طیبی همچنین از این قرارداد به عنوان نخستین قرارداد جهاد دانشگاهی با شرکت توسعه حفاری تدبیر یاد کرد و گفت: جهاد دانشگاهی آمادگی دارد تا در صورت درخواست شرکت کارفرما نسبت به انتقال دانش فنی و یا تولید مشترک اقلام و تجهیزات با شرکت تدبیر نیز اقدام کند.
وی در پایان ضمن تشکر از اقدام شرکت توسعه حفاری تدبیر در تامین دکل و تجهیزات حفاری از شرکت های داخلی گفت: این اقدام در نهایت به بالندگی و خودکفایی در صنعت حفاری کشور خواهد انجامید.

برای مشاهده گزارش تصویری کلیک کنید.

Untitled Document

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران - بزرگراه شهید مدرس - میرداماد شرقی - پلاک 346 - طبقه دوم - شرکت توسعه حفاری تدبیر

تلفن: 59 الی 26642451-021

فکس: 22229324-021

ایمیل: info@tadbirdrilling.com

پایگاه عملیاتی: اهواز - پل برومی - روبروی شرکت فولاد - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان تلاش 2

تلفن: 76 الی 32907074-061

فکس: 32907076-061

Untitled Document