Untitled Document
× صفحه اصلی اخبار گزارش تصویری تماس با ما
Untitled Document
Untitled Document
مدیرعامل گلوبال پتروتک: توسعه حفاری تدبیر، پتانسیل خوبی برای انجام همکاری های مشترک دارد

در دیدار مشترک مدیران عامل شرکت های گلوبال پتروتک و توسعه حفاری تدبیر، زمینه های همکاری مشترک ۲ شرکت بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه حفاری تدبیر، در حاشیه دومین روز از بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، مدیر عامل شرکت گلوبال پتروتک از غرفه شرکت توسعه حفاری تدبیر بازدید و با مدیر عامل این شرکت دیدار و گفت و گو کرد.

در دیدار مشترک مدیران عامل شرکت های گلوبال پتروتک و توسعه حفاری تدبیر، زمینه های همکاری مشترک ۲ شرکت بررسی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه حفاری تدبیر، در حاشیه دومین روز از بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت، مدیر عامل شرکت گلوبال پتروتک از غرفه شرکت توسعه حفاری تدبیر بازدید و با مدیر عامل این شرکت دیدار و گفت و گو کرد.
احمد قلعه بانی در دیدار دوستانه با محسن خجسته مهر، ضمن بررسی ظرفیت های کاری شرکت توسعه حفاری تدبیر، بر انجام همکاری های مشترک در ۲ شرکت تاکید کرد.
وی گفت: توانمندی های ذاتی و تجارب کاری شرکت توسعه حفاری تدبیر می تواند در توسعه صنعت حفاری کشور مفید باشد؛ از همین روی شرکت گلوبال پتروتک علاقمند است تا همکاری گسترده ای در زمینه تبادل خدمات، تامین تجهیزات و دانش فنی با این شرکت داشته باشد.
وی با بیان اینکه شرکت متبوعش در مناقصات مربوط به توسعه چندین میدان در حوزه شرکت مناطق نفتخیز جنوب شرکت کرده است، گفت: در صورت به نتیجه رسیدن این مناقصات، می توانیم از ظرفیت های شرکت توسعه حفاری تدبیر استفاده کنیم.


برای مشاهده گزارش تصویری کلیک کنید.

Untitled Document

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران - بزرگراه شهید مدرس - میرداماد شرقی - پلاک 346 - طبقه دوم - شرکت توسعه حفاری تدبیر

تلفن: 59 الی 26642451-021

فکس: 22229324-021

ایمیل: info@tadbirdrilling.com

پایگاه عملیاتی: اهواز - پل برومی - روبروی شرکت فولاد - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان تلاش 2

تلفن: 76 الی 32907074-061

فکس: 32907076-061

Untitled Document