Untitled Document
× صفحه اصلی اخبار گزارش تصویری تماس با ما
Untitled Document
Untitled Document
مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون: تدوین دانش فنی کنترل و بستن چاه در توسعه حفاری تدبیر، صنعت حفاری را از وابستگی نجات می دهد

مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون، اقدام اخیر شرکت توسعه حفاری تدبیر را در تدوین دانش فنی کنترل و بستن چاه های نفت ستود و گفت: این اقدام که برای اولین بار در کشور صورت می گیرد، می تواند صنعت نفت را از وابستگی رهایی بخشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه حفاری تدبیر، محسن دهانزاده در بازدید از غرفه شرکت توسعه حفاری تدبیر که ظهر امروز (جمعه 13 اردیبهشت ماه) و در حاشیه سومین روز از برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت انجام شد، گفت: توانمندی های شرکت توسعه حفاری تدبیر در میان شرکت های عملیاتی صنعت نفت زبانزد است.

وی ادامه داد: به ویژه دکل های حفاری در اختیار این شرکت که طول عمر کوتاهی دارند و نوسازی شده اند، می تواند عملیات اجرایی حفر چاه های نفت و گاز را با سرعت بیشتر و در مدت کوتاهتری میسر کند.
دهانزاده ادامه داد: این پتانسیل در کنار تدوین دانش فنی در 2 بعد کنترل چاه ها (Well Control) و بستن چاه ها (Well Capping) که به تازگی در این شرکت انجام شده است، بستر مناسبی را برای ادامه فعالیت های توسعه ای و مشارکت بیشتر شرکت های تولیدی زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران با این شرکت فراهم می سازد.
وی تاکید کرد: هم اکنون بخش حفاری در این حوزه به خارج از کشور وابسته است؛ با این وجود اقدام اخیر شرکت توسعه حفاری تدبیر در تدوین دانش فنی موارد پیش گفته می تواند کشور را از وابستگی برهاند.
وی در مجموع عملکرد شرکت های E&P در کشور را بسیار مثبت ارزیابی کرد و گفت: موضوع گسترش همکاری ها با شرکت توسعه حفاری تدبیر باید از طریق شرکت مناطق نفتخیز جنوب که شرکت بالادست شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون است، پیگیری شود.
بنابراین گزارش، شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون از شرکت های بهره بردار نفت و گاز در محدوده شرکت ملی مناطق نفتخیز است که راهبری چاه های تولیدی نفت و گاز را بر عهده دارد.

Untitled Document

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران - بزرگراه شهید مدرس - میرداماد شرقی - پلاک 346 - طبقه دوم - شرکت توسعه حفاری تدبیر

تلفن: 59 الی 26642451-021

فکس: 22229324-021

ایمیل: info@tadbirdrilling.com

پایگاه عملیاتی: اهواز - پل برومی - روبروی شرکت فولاد - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان تلاش 2

تلفن: 76 الی 32907074-061

فکس: 32907076-061

Untitled Document