Untitled Document
× صفحه اصلی اخبار گزارش تصویری تماس با ما
Untitled Document
Untitled Document
مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان در دیدار با دکتر خجسته مهر: تحریم ها نبود، می توانستم صادرکننده خدمات و تجهیزات نفتی ساخت داخل باشیم

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز اروندان از کیفیت بالای ساخت تجهیزات و خدمات شرکت های خصوصی فعال در صنایع نفت و گاز خبر داد و گفت: این سطح از استانداردهای کاری به حدی است که به جرات می توان گفت در صورتی که با مشکلات مربوط به تحریم مواجه نبودیم، می توانستیم این قطعات و خدمات را به راحتی صادر کنیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه حفاری تدبیر، جهانگیر پورهنگ ادامه داد: تلاش های شرکت ملی و وزارت نفت ایران برای ارتقای سطح استاندارد کالاها و تجهیزات ساخت داخل باعث شده تا شرکت های فعال در صنایع نفت و گاز و سازندگان داخلی به صورت جدی تر به این موضوع بپردازند.

وی تاکید کرد: سطح کیفی و استاندادهای مربوط به این تجهیزات به حدی است که می توان گفت: اگر امروز کشور در شرایط تحریم قرار نداشت، امکان صدور بخش قابل ملاحظه ای از این خدمات و تجهیزات وجود داشت.
به گفته پورهنگ، خدمات در بخش حفاری در سطح بالایی از استانداردها قرار دارد و شرکت های داخلی توانسته اند این صنعت را به مرز خودکفایی برسانند.
در این دیدار همچنین فرخ علیخانی؛ معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید و رامین حاتمی زاده؛ مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران حضور داشتند.

Untitled Document

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران - بزرگراه شهید مدرس - میرداماد شرقی - پلاک 346 - طبقه دوم - شرکت توسعه حفاری تدبیر

تلفن: 59 الی 26642451-021

فکس: 22229324-021

ایمیل: info@tadbirdrilling.com

پایگاه عملیاتی: اهواز - پل برومی - روبروی شرکت فولاد - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان تلاش 2

تلفن: 76 الی 32907074-061

فکس: 32907076-061

Untitled Document