Untitled Document
× صفحه اصلی اخبار گزارش تصویری تماس با ما
Untitled Document
Untitled Document
مدیرعامل گروه توسعه‌ انرژی تدبیر: حضور در بازارهای بین‌المللی، رسالت اصلی حفاری تدبیر در سال ۹۸ است/ لزوم تغییر نگاه از کمی به کیفی در صنایع حفاری

مدیر عامل گروه توسعه‌ انرژی تدبیر گفت: لازم است تا شرکت توسعه حفاری تدبیر، حضور در بازارهای بین‌المللی را در اولویت برنامه های اجرایی خود در سال ۹۸ قرار دهد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه حفاری تدبیر، پرویز راحت در بازدید از غرفه شرکت توسعه حفاری تدبیر که ظهر امروز(شنبه ۱۴ اردیبهشت ماه) و در حاشیه روز پایانی بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت انجام شد، گفت: شرکت توسعه حفاری تدبیر به مدد مدیریت کارآمد و نیروی انسانی متخصص، سهم بزرگی در تامین منافع هولدینگ توسعه انرژی تدبیر دارد.

وی با بیان اینکه کیفیت در تامین کالا و خدمات، راه حضور در بازارهای جهانی است، گفت: لازم است تا شرکت توسعه حفاری تدبیر، با رعایت این اصل به سمت حضور موفق در بازارهای جهانی گام بردارد.
وی افزود: متاسفانه دیدگاه کمی نگری در میان شرکت های خصوصی و دولتی فعال در صنعت نفت نگاه غالب است؛ این در حالی است که برای حضور موثرتر و در یک برنامه بلند مدت باید به سمت کیفی تر شدن کارها گام برداشت.
مدیرعامل گروه توسعه‌ انرژی تدبیر اضافه کرد: در بیشتر مواقع بحث رقابت در میان شرکت‌های فعال در صنعت نفت، کیفیت کالا یا خدمات را تحت الشعاع قرار می دهد؛ اما آنچه مسلم است، در بازارهای بین‌المللی، بحث کیفیت حرف اول را می زند و برای تحقق این هدف باید از معیارهای بالای کیفی بهره برد.

* *سابقه روشن حفاری تدبیر، برگ برنده حضور موثر در بازارهای بین‌المللی**

راحت در ادامه با اشاره به اینکه شرکت توسعه حفاری تدبیر، سابقه روشنی در اجرای پروژه های صنعت نفت داشته است، گفت: این شرکت تنها شرکت خصوصی در صنعت نفت است که توانسته پروژه های حفاری را به صورت EPDSF به انجام برساند و همین مورد امتیاز ویژه ای برای این شرکت محسوب می شود.
وی اضافه کرد: حتی شرکت های خارجی نیز به دلیل ریسک بالای انجام این پروژه ها، از انعقاد قراردادهای مبتنی بر مهندسی، تامین کالا، خدمات، حفاری و تامین مالی به صورت همزمان خودداری می کنند.
به گفته راحت، سابقه شرکت در انجام حفاری های افقی، سرعت بالای انجام کار، استفاده از تجهیزات ساخت داخل و بهره مندی از نیروی انسانی متخصص، از جمله مزیت هایی است که باعث تمایز این شرکت از دیگر رقبا می شود.

*تامین بودجه برای طرح های اقتصادی*

مدیر عامل گروه توسعه‌ انرژی تدبیر در ادامه از استقبال هولدینگ برای ارتقای فعالیت های کمی و کیفی شرکت توسعه حفاری تدبیر خبر داد و گفت: با توجه به اینکه این شرکت، بازوی توانمند هولدینگ در صنایع بالادستی نفت و گاز است، آماده هستیم تا تمامی طرح های شرکت را که توجیه اقتصادی دارند، تامین اعتبار کنیم.
وی تاکید کرد : شرکت توسعه حفاری تدبیر از اولویت های کاری گروه توسعه‌ انرژی تدبیر است و از تمامی طرح های اقتصادی این شرکت استقبال می کنیم.

Untitled Document

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران - بزرگراه شهید مدرس - میرداماد شرقی - پلاک 346 - طبقه دوم - شرکت توسعه حفاری تدبیر

تلفن: 59 الی 26642451-021

فکس: 22229324-021

ایمیل: info@tadbirdrilling.com

پایگاه عملیاتی: اهواز - پل برومی - روبروی شرکت فولاد - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان تلاش 2

تلفن: 76 الی 32907074-061

فکس: 32907076-061

Untitled Document