Untitled Document
× صفحه اصلی اخبار گزارش تصویری تماس با ما
Untitled Document
Untitled Document
گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه حفاری تدبیر، دکتر خجسته مهر در این مراسم که با حضور بانوان همکار و جمعی از مدیران شرکت برگزار شد ضمن آرزوی زندگی فاطمی برای حاضران گفت: رزق و روزی ما در هر سال به معنای واقعی متاثر از وجود بابرکت حضور فاطمه زهرا (س) است و نامگذاری روز ولادت این بانوی بزرگوار به درستی و شایستگی به عنوان روز گرامیداشت مقام زن و روز مادر نامگذاری شده است.وی افزود: بخشی از ارزش های جامعه درونی و باطنی است و بخش دیگر آن ظاهری است و این دو به هم وابسته و پیوسته هستند. از این رو همانطور که باید به آراستگی ظاهری توجه کنیم همانقدر نیز باید به سیرت و باطن خود توجه داشته باشیم و در راه رشد و تعالی آن بکوشیم.
دکتر خجسته مهر در ادامه بیان علاقه و شوق و اشتیاق نسبت به خاندان اهل بیت علیهم السلام را از مهمترین ارزش های والای جامعه ایران دانست و تصریح کرد: هدف از تجلیل از مقام زن و مادر در این روز خجسته تاکید بر این نکته است که پیاده سازی سیره حضرت فاطمه (س) در زندگی فردی و اجتماعی ما از اهمیت بسیاری برخوردار است و همه ما مردان و زنان مسلمان باید منش و رفتار خانوادگی، اجتماعی، سیاسی و عبادی آن حضرت را سرلوحه و الگوی زندگی خود قرار دهیم.
وی همچنین با اشاره به آیاتی از سوره مبارکه انسان در شان حضرت فاطمه (س)، درخصوص نقش و اهمیت مادر در زندگی انسان ها اظهار کرد: مادر نقش مهمی در تربیت و شکل گیری شخصیت هر فرد دارد و از نظر علمی هم بیشترین ژن ها از طریق مادر به کودک منتقل می شود. از سوی دیگر در جامعه ما زنان و مادران علاوه بر نقش خطیر مادری در جایگاه های مهم اجتماعی، سیاسی و اقتصادی حضور پررنگی دارند و این واقعیت بیانگر این است که خداوند خلقت زن را طوری برنامه ریزی کرده است که بتواند از عهده مسوولیت های مختلف برآید.
در پایان این مراسم از بانوان شاغل در بخش های مختلف با اهدای لوح و هدایایی تقدیر به عمل آمد.

برای مشاهده گزارش تصویری کلیک کنید.

Untitled Document

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران - بزرگراه شهید مدرس - میرداماد شرقی - پلاک 346 - طبقه دوم - شرکت توسعه حفاری تدبیر

تلفن: 59 الی 26642451-021

فکس: 22229324-021

ایمیل: info@tadbirdrilling.com

پایگاه عملیاتی: اهواز - پل برومی - روبروی شرکت فولاد - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان تلاش 2

تلفن: 76 الی 32907074-061

فکس: 32907076-061

Untitled Document