Untitled Document
× صفحه اصلی اخبار گزارش تصویری تماس با ما
Untitled Document
Untitled Document
پیام تبریک دکتر خجسته مهر به مناسبت دریافت تقدیرنامه «دو ستاره» از چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت

شرکت توسعه حفاری تدبیر، تقدیرنامه «دو ستاره» را از چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت دریافت کرد.


به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه حفاری تدبیر، این تقدیرنامه همراه با تندیس در همایش چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت که 4 اسفند ماه برگزار گردید به دکتر خجسته مهر مدیرعامل شرکت اعطا شد.
این لوح تقدیر و تندیس به پاس قدردانی از مدیرعامل، مدیران و کلیه کارکنان شرکت توسعه حفاری تدبیر به دلیل تلاش برای استقرار الگوی تعالی سازمانی و برنامه ریزی و اجرای آموزش، فرایند خودارزیابی، برنامه های بهبود، تدوین اظهارنامه تعالی سازمانی و همچنین حضور فعال در چهارمین دوره فرآیند جایزه ملی تعالی و پیشرفت در سال 98 ، به این شرکت اعطا شده است.
همچنین دکتر محسن خجسته مهر طی پیامی کسب این موفقیت را به کلیه پرسنل تلاشگر شرکت توسعه حفاری تدبیر تبریگ گفته و از زحمات همه همکاران تقدیر و تشکر کرد.
وی در این پیام درخشش نام شرکت توسعه حفاری تدبیر در جمع فرهیختگان و مدیران شاخص کشور و به ثمر نشستن زحمات همکاران پرتوان و ساعی در انتخاب شایسته این مجموعه در چهارمین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت برای کسب تقدیرنامه دو ستاره را گرامی داشت و از تلاش های ارزنده سرپرست برنامه ریزی و کنترل پروژه، مدیر منابع انسانی و تلاش و همت مدیران و کارشناسان پرتلاش که با دانش، تخصص و تعهد خود نقش به سزایی در دستیابی به این مهم ایفا کردند تقدیر به عمل آورده است.
دکتر خجسته مهر ضمن ابراز خرسندی از وجود فضای همدلی و تعاون در بین همکاران این همدلی را موجب ایجاد محیطی مناسب برای رشد، ارتقاء و دستیابی به اهداف بلندمدت و رسیدن به چشم انداز شرکت یعنی تبدیل شدن به الگوی برتر صنعت نفت و حفاری کشور عنوان کرده و ابراز امیدواری کرده است که با تلاش همه همکاران شاهد پیشرفت شرکت توسعه حفاری تدبیر در تمام سطوح باشیم.
گفتنی است شرکت توسعه حفاری تدبیر سال گذشته نیز در سومین دوره جایزه ملی تعالی و پیشرفت موفق به دریافت «تقدیرنامه یک ستاره» شده بود.Untitled Document

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران - بزرگراه شهید مدرس - میرداماد شرقی - پلاک 346 - طبقه دوم - شرکت توسعه حفاری تدبیر

تلفن: 59 الی 26642451-021

فکس: 22229324-021

ایمیل: info@tadbirdrilling.com

پایگاه عملیاتی: اهواز - پل برومی - روبروی شرکت فولاد - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان تلاش 2

تلفن: 76 الی 32907074-061

فکس: 32907076-061

Untitled Document