Untitled Document
× صفحه اصلی اخبار گزارش تصویری تماس با ما
Untitled Document
Untitled Document
نگاهی به اقدامات پیشگیرانه شرکت توسعه حفاری تدبیر درخصوص کرونا

شرکت توسعه حفاری تدبیر از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور، اقدامات متعددی در راستای پیشگیری از این بیماری در منطقه آزادگان جنوی انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه حفاری تدبیر، علی کیانپور مسئول HSE شرکت با اعلام این خبر گفت: در راستای مبارزه با ویروس و بیماری کرونا ضمن کاهش تعداد نیروهای عملیاتی از طریق شیفت بندی آنها طرح غربال گری پرسنل قبل از اعزام به منطقه عملیاتی اجرا شد و تست های آنتی بادی IgG , IgM و تست Kit RT-PCR در چندین نوبت جهت پرسنل مستقر در پایگاه اهواز و منطقه عملیاتی انجام شد.
وی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ مورد ابتلا به کرونا در محیط کار گزارش نشده است افزود: البته برخی موارد مشکوک به تیم های HSE مستقر در منطقه مراجعه کردند که در آزمایش های انجام شده دارای نتیجه مثبت کاذب بوده اند و در آزمایش های تکمیلی، جواب تست همگی آنها منفی اعلام شد.
کیانپور درخصوص تامین تجهیزات حفاظتی و بهداشتی اظهار کرد: در این زمینه علاوه بر ارسال ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده به پایگاه اهواز و منطقه عملیاتی، اقلام دیگری نیز مانند محافظ صورت، گان (لباس های محافظ یکسره) و ظروف اسپری دار در سایزهای ۲۰۰ و ۵۰۰ سی سی جهت استفاده کارکنان ستادی و عملیاتی تهیه و توزیع شده است. نصب یک دستگاه تونل ضدعفونی کننده در پایگاه اهواز و نصب لامپ های ماوراء بنفش و پرده های پلاستیکی در درمانگاه های دکل ها از دیگر اقدامات شرکت توسعه حفاری تدبیر در راستای مبارزه با بیماری کرونا بوده است.
وی در پایان تصریح کرد: در راستای اقدامات مستمر جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا، آموزش ها و نظارت های لازم درخصوص رعایت پروتکل های مورد تأیید وزارت بهداشت و درمان به صورت منظم توسط تیم های HSE مستقر در مناطق عملیاتی و پایگاه اهواز برگزار می شود.

Untitled Document

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران - بزرگراه شهید مدرس - میرداماد شرقی - پلاک 346 - طبقه دوم - شرکت توسعه حفاری تدبیر

تلفن: 59 الی 26642451-021

فکس: 22229324-021

ایمیل: info@tadbirdrilling.com

پایگاه عملیاتی: اهواز - پل برومی - روبروی شرکت فولاد - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان تلاش 2

تلفن: 76 الی 32907074-061

فکس: 32907076-061

Untitled Document