Untitled Document
× صفحه اصلی اخبار گزارش تصویری تماس با ما مناقصات
Untitled Document
Untitled Document
مدیریت بازرگانی

با توجه به سیاست گذاری رهبر معظم انقلاب اسلامی ایران مبنی بر نامگذاری سال 1397به عنوان سال " حمایت از کالای ایرانی"، واحد بازرگانی شرکت توسعه حفاری تدبیردر نظر دارد به منظور شناسایی و ارزیابی تامین کنندگان، تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات پیمانکاری ایرانی که در صنعت حفاری اشتغال داشته و ارائه دهنده محصول یا خدمات با کیفیت می باشند، سامانه ای تحت عنوان سیستم ارزیابی تامین کنندگان و پیمانکاران صنعت حفاری تهیه و از این طریق از کلیه تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات مذکور دعوت بعمل آورده که پس از تکمیل فرم خود اظهاری، در این سامانه ثبت نام نمایند.
شایان ذکر است که این شرکت در نظر دارد که سیستم تامین کالای خود را به صورت JIT و از طریق شرکای جدید ایرانی (تامین کنندگان ایرانی) تامین نمایند.
با توجه به اینکه شرکت توسعه حفاری تدبیر 70 درصد کالای مورد نیاز خود را ازخارج از کشور تامین می کرده و همچنین براساس تعهد شرکت مبنی بر رساندن خرید این حجم از کالا لذا این شرکت در حدود 70% کالای خود را از خارج که در سال جاری این حجم را به 30% رساند.
شرکت توسعه حفاری تدبیر با توجه به ضرورت ارتقا کیفیت قطعات حفاری اقدام به همکاری با شرکتهای داخلی نموده که با استفاده از مهندسی ساخت و پژوهش و نیز مهندسی معکوس نسبت به افزایش کیفیت قطعات و کالا مبادرت ورزند.
این شرکت در جهت جلوگیری از مصدومیت کارکنان و خلل در فعالیتهای حفاری به تامین کالاهای با کیفیت و ایمن تاکید دارد.

Untitled Document

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خيابان شهيد وحيد دستگردي نرسيده به خيابان دكتر مصدق، پلاك 143 - شرکت توسعه حفاری تدبیر

تلفن: 59 الی 26642451-021

فکس: 26642460-021

ایمیل: info@tadbirdrilling.com

پایگاه عملیاتی: اهواز - پل برومی - روبروی شرکت فولاد - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان تلاش 2

تلفن: 76 الی 32907074-061

فکس: 32907076-061

 Untitled Document