Untitled Document
× صفحه اصلی اخبار گزارش تصویری تماس با ما مناقصات
Untitled Document
Untitled Document
معرفی واحد HSE

تاریخچه :
دپارتمان بهداشت، ایمنی، محیط زیست بنا به ضرورت حیاتی آن در زمان شروع به کار شرکت در سال 1392 تشکیل و فعالیت خود را از همان زمان با بررسی اهداف ، ساختار و روشهای نیل به اهداف تعریف شده، آغاز نمود.
هدف از ایجاد این دپارتمان ، تعیین و استقرار یک نظام مدیریت فراگیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست بوده تا ضمن فراهم نمودن بستر لازم برای ایجاد هماهنگی و استفاده بهینه از امکانات مختلف در سطح شرکت ، هلدینگ انرژی تدبیر ، نهادهای ملی و بین المللی ، در راستای انسجام و یکپارچه سازی فعالیتهای مورد نیاز جهت مدیریت محورهای مربوط به بهداشت، ایمنی، محیط زیست، حرکتی نظام مند را آغاز نماید.
در واقع این مدیریت با تمرکز بر موضوعات مرتبط با مهندسی HSE در نظر دارد تا نگرش پیشگیرانه را در مقابل نگاه سنتی و واکنشی ایمنی در برخورد با مخاطرات بالقوه صنعت حفاری تقویت نموده و از آن طریق شرایط لازم جهت بهبود بهره وری و همچنین تعالی سازمان که مهمترین نتیجه ایجاد یک سیستم مدیریت HSE است را فراهم آورد.
رویکرد و استراتژی مدیریت HSE برای دستیابی به اهداف تعیین شده، بالا بردن سطح آگاهی های HSE در سطوح مختلف سازمانی و مشارکت موثر نیروی انسانی شاغل در صنعت در زمینه HSEمی باشد. بدین ترتیب HSE در تمامی فعالیتهای شرکت یکپارچه و نهادینه شده و در نهایت مدیریت HSE ایفاگر نقش هماهنگ کننده، تسهیل کننده، مشاور و نظارت کننده را دارا بوده و اجرا و انجام تمامی فعالیتها به شیوه ایمن و با بهره وری حداکثر، جزء وظایف اختصاصی تمامی مدیران در هر سطح و لایه سازمانی تعریف می گردد.

ماموریت :
کارایی و اثربخشی پایدار بهداشت ، ایمنی و محیط زیست از طریق حفاظت از کارکنان ، تجهیزات ، محیط زیست و اعتبار شرکت در کلیه مناطق عملیاتی تحت فعالیت .

چشم انداز :
تبدیل شدن به کاراترین و خوش نام ترین شرکت ایرانی فعال در عرصه عملیات حفاری چاه ها و مدیریت و راهبری دستگاه های حفاری چاه های نفت گاز در خشکی

Untitled Document

تماس با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خيابان شهيد وحيد دستگردي نرسيده به خيابان دكتر مصدق، پلاك 143 - شرکت توسعه حفاری تدبیر

تلفن: 59 الی 26642451-021

فکس: 26642460-021

ایمیل: info@tadbirdrilling.com

پایگاه عملیاتی: اهواز - پل برومی - روبروی شرکت فولاد - شهرک صنعتی شماره 3 - خیابان تلاش 2

تلفن: 76 الی 32907074-061

فکس: 32907076-061

 Untitled Document